Na rynku pozycjonowania stron działamy od 2009 roku. Z sukcesem wykonujemy usługi dla klientów z różnych branż.
Etapy pozycjonowania
Analiza słów kluczowych – dobierzemy frazy, na które będziemy pozycjonować Twoją witrynę. Kluczowe jest tutaj dopasowanie słów do tematyki Twojej witryny oraz wybranie popularnych wyrażeń, które przełożą się na wzrost odwiedzin Twojej strony internetowej. Istotna jest także analiza konkurencji.
Podpisanie umowy – umowa zawierana jest na okres minimum 12 miesięcy.
Udostępnienie panelu do monitoringu – na bieżąco będziesz kontrolował rezultaty naszych prac. Udostępnimy Ci specjalny panel, który umożliwi śledzenie pozycji każdej frazy.
Optymalizacja – wyszukiwarki internetowe zwracają uwagę na kod i treść strony. Pomożemy Ci odpowiednio zoptymalizować witrynę www.
Pozycjonowanie – zaczynamy pracę. Nasze działania skierowane są przede wszystkim na budową wartościowego zaplecza stron www. Efekty naszych prac, w zależności od kilku czynników mogą być widoczne już po kilku tygodniach.
Płatność za efekty
Pamiętaj, płacisz jedynie za efekty! Jeśli Twoja witryna nie jest wysoko w wyszukiwarce, nie pobieramy żadnych opłat. Co miesiąc podsumowujemy pozycję fraz i wystawiamy faktury VAT. Miesięczny koszt pozycjonowania frazy dzielimy na ilość dni w miesiącu.
Różne modele rozliczeń
Oprócz najpopularniejszego i najczęściej wybieranego modelu pozycjonowania przez naszych klientów – a więc płatności za konkretne pozycje danych fraz, oferujemy także inne sposoby rozliczania. Dostosowujemy się do potrzeb klientów, oferując m.in doradztwo połączone z wykonywaniem zaplecza czy też opłaty abonamentowe.

Po wycenę i dodatkowe szczegóły zapraszamy do działu kontakt.


 • MegaTravel.pl

  „Firma SeoUslugi.pl wykonała dla nas wysokiej jakości teksty o tematyce turystycznej. Artykuły spełniły nasze wymagania, zostały wykonane w ustalonym terminie. Polecamy firmę wszystkim osobom, którym zależy na merytorycznych i wartościowych tekstach na strony internetowe”
 • Open-E.com

  „Seouslugi.pl to solidny partner w interesach. Nigdy wcześniej nie współpracowałem z tak profesjonalną firmą. Treści w języku angielskim dostarczone przez seouslugi.pl to było dokładnie to czego oczekiwałem – świetnie sprawdziły się w realizowanym projekcie. Polecam każdemu kto potrzebuje dobrego contentu.”
 • ArtBud.pl

  „Wartościowe teksty o tematyce budowlanej które zleciliśmy, zostały wykonane według naszych ustaleń. Nie ma się do czego przyczepić. Polecamy seouslugi.pl.”


  Zobacz pozostałe referencje.